Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklığı Açma

Bakırköy Musluk Tamircisi

Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklığı Açma :

Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklığı Açma ve Kameralı su kaçağı bulma sayesinde akıllı ve temiz çözümlere ulaşıyoruz. Su kaçak tespiti sırasında gereksiz kırımlarla süreyi uzatmıyor, masrafları büyütmüyoruz. Termal kameralarla duvarlarda oluşmuş ısı farklarından, su sızıntı kaynaklarına ulaşıyoruz. Su kaçağını anlamak için genelde alt komşunuzun tavanında damlacıklar veya kabarcıklar meydana gelerek anlaşılmaktadır. Bu sorunu kırarak bulma yerine ısı görüntüleme cihazımızla tespitini yaparak noktasal su kaçağı bulma hizmeti sunabiliyoruz. Sorunlu bölgeyi noktasal çözen firmamız eski tip yöntemler ile değil tesisat cihazlar ile çözerek sorun yaşamanızı tamamen önlemekteyiz.

✅7/24 Su Tesisatçısı ✅Su kaçağı bulma ✅Su Kaçağı Tespiti ✅Uzman Tesisat Kadrosu ✅Kırmadan su kaçağı tespiti
✅Doğalgaz Tesisatçısı ✅Su kaçağı tespiti açma tamiri ✅Kameralı Tıkanıklık Açma ✅Petek Temizleme ✅Kırmadan tıkanıklık tespiti
✅Kalorifer Tesisatçısı ✅Profesyonel su tesisatı firması ✅Dayanıklı Tesisat Malzemeleri ✅Petek temizliği ✅Cihazla Su Kaçağı Tespiti
✅Kartal Sıhhi Tesisat Ustası ✅Tüm tamirat işlerimiz servis garantilidir. ✅Sıhhi Tesisat ✅15 Yıl Tesisat Tecrübesi ✅Gider borusu tıkanıklık açma
✅Klozet İç Takım Arıza, ✅Kırmadan Su kaçağı Bulma, ✅Pimaş tıkanıklık açma ✅Su borusu tıkanıklık açma ✅Kombi montajı
✅Musluk Armatür Tamir ✅Tıkanıklık açma, klozet arızaları, ✅Doğalgaz bağlantısı ✅Kalorifer tesisat bakımı ✅Kalorifer tesisatı kaçak tamiri
✅En uygun su tesisat ustası, ✅Klozet arızaları, ✅Su tesisatı yenileme işlemleri ✅Kanalizasyon tıkanıklıkları ✅Su tesisatı temizliği

Su Kaçağı Tespiti Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti konusunda modern cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Termal kamera ve hassas dinleme cihazlarıyla kırıp dökmeden noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Kameralı Tıkanıklık Açma :

Tıkanıklık açma işlemlerimizi en son sistem kameralı tıkanıklık açma robotlarıyla gereksiz kırıp dökmeden, noktasal tespitle ve hızla yapıyoruz. Kesintisiz cihazla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.

Avrupa Petek Temizliği :

Petek temizliği ile yapılan iş; radyatör içinde dolaşan suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşerek oluşturduğu istenmeyen birikimin petek bünyesinden uzaklaştırılmasıdır.

Avrupa Petek Montajı :

Günümüzde ısınma amaçlı olarak en çok tercih edilen yakıtlar arasında kalorifer bulunuyor. Her tarafı kolay bir şekilde ısıtan kaloriferler, özel olarak üretilmiş petekler sayesinde kullanımı yaygınlaştırmaya devam etmiştir.

Doğalgaz Tesisatçısı Kombi Montajı

Doğalgaz tesisatçısı olarak komple inşaat şantiye doğalgaz tesisat işlerinden daire  içi doğalgaz tesisatına kadar tüm konularda uzun yılların tecrübesiyle hizmet vermekteyiz.

Doğalgaz Sayaç Bağlantısı

Doğal gaz sayacı, yakılmak üzere tüketim alanına sevk edilen gazı m3/h cinsinden ölçen cihazdır. Tüm doğal gaz sayaçlarının bizzat gaz işletmesi yetkilileri veya işletmenin yetki verdiği firmalar tarafından monte edilmesi gerekir.

Doğalgaz Kombi Bakım Ve Tamiri

Kombi tamiri için kombi servisi arıyorsanız, firmamız kombi arızası konusunda da profesyonel bir ustayla anlaşarak kıymetli müşterilerine güvenilir hizmet vermeye başlamıştır.

Klozet Tamircisi -Klozet Tamiri

Klozet tamircisi aradığınızda montajından arızalarına kadar tüm sorunlarda tecrübeli bir klozet ustası bulmak, işinizin olması gerektiği şekilde ve kısa sürede bitmesini sağlayacaktır.

İnşaat Şantiyesi Sıhhi Tesisat

Şantiye tesisatı konusunda yılların iş tecrübesine sahibiz. Kaba inşaat temiz su tesisatı, atık su tesisatı, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı ve havalandırma tesisatı konusunda hizmet sunuyoruz.

Batarya Musluk Tamiratı

Evimizde iki tip batarya vardır. Birisi evye(lavabo) bataryası bir diğeri ise duş bataryasıdır. Günümüzde bataryalarda arızalar sık sık karşımıza çıkabiliyor. Bunun sonucunda musluk su kaçırıyor ve suyumuz boşa akıyor.

Sifon Tamircisi – Sifon Tamiratı

Dolduğunda suyu kesmeyen sifon arızası sıklıkla karşılaşılan bir arıza türüdür. Sifon boşaltma sistemi değişimi, klozet sifon şamandıra değişimi, klozet su seviye ayarı diğer karşılaşılabilinecek arızalar arasındadır.

Batarya Musluk Montajı

Evinizde, iş yerinizde damlayan, su sızdıran, çatlamış, kırılmış her türlü hasara uğramış olan musluk, çeşme, banyo ve mutfak bataryası, armatürlerinizin montaj, değişim yada tamiri konusunda profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Klozet Montajı

Klozet montajı yüksek teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. Eğer yeterli bilgi ve tecrübeniz yoksa klozet montajınız için tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Klozet montajı çok dikkat isteyen ve belirli bir sıraya göre yapılması gereken bir işlemdir.

Su Tesisat Tamir İşleri

Lavabo açma, tuvalet tıkanıklıkları açma, pis su giderleri tıkanıklıkları ve sızdırma sorunlarının tespit ve tamiri, sıcak soğuk su tesisat tamir bakım onarımları, su kalorifer tesisatları, pis su hatlarını kırmadan açma, su tesisatı tadilat işleri itina ile yapılmaktadır.

Bakır Boru Tesisatı

Bakır boru tesisatı, bakır boru su tesisatı, kalorifer bakır boru tesisatı kaynak tamiri ve tüm bakır boru tesisatı  olarak bakır boru tesisat hizmetini vermekteyiz. Bakır boru tesisat Anti-Bakteriyel; Bakır boru tesisatlardaki suyu temizler, bakteri ve mikroplardan arındırır.

Bakır Boru Tesisat Tamiri

Bakır borularınız patladı diye komple tesisat çektirmenize gerek yok. Bakır boru tamiri kendine ait özel parçaları yapışma özelliği taşıyan kimyasalı lehim ve sadece kendine ait bir makine ile yapılmaktadır. Ölçüsü doğru alınmış lehimleri düzgün yapılmış bakır boru kaynağı kolay kolay sorun çıkarmaz.

Çamasir Makinası ve Bulasik Makinası Montajı

Evlerimizde her zaman ihtiyacımız olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi cihazlarının yeni montajlarında bağlantıların doğru yapılması gerekir. Bağlantıların yanlış yapılması veya bağlantıların tam olarak sıkıştırılmaması ilerleyen zamanlarda…

Avrupa Su Tesisatçısı :

Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. KartalSu Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Su Tesisatçısı Avrupa :

Su tesisatçısı 7/24 kesintisiz sıhhi tesisat tamirat hizmetleri vermekteyiz. Su tesisatçı firmamız montaj, tadilat ve tamirat konularında, müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. acil su tesisatçısı ihtiyacınızda size en yakın su tesisatçısı firmasıyız. Garantili sıhhi tesisat çözümleri sunarız.

About the Author

You may also like these

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası