Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti :

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti , su kaçağı dinleme işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır.

Sultangazi su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Sultangazi Tıkanıklık Açma :

Sultangazi cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Sultangazi su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Sultangazi petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz.

Sultangazi su kaçağı tespiti servisi olarak evinizde veya işyerinizde ki su kaçaklarını cihazlar ile tam yer tespiti yaparak bulmaktadır. Su kaçağı makinelerle tespit edilirse gereğinden fazla biryer kırılmaz.

Sultangazi su kaçağı tespiti servisi son teknoloji sultangazi su kaçağı tespiti cihazları kullandığı için tamirat masrafınız dolayısıyla daha az olur. Su tesisatınız eski veya yeni olsun fark etmeksizin su kaçağı arızası olabilir. Su tesisatı yapılırken kaliteli malzeme ve işçilik çok önemlidir.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti
Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma :

Arıza tespit edildikten sonra onarımı uzman kadromuz ile aynı hızda gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda çalışmalarına uzun yıllardan beri devam etmekte olan firmamız Sultangazi ve tüm İstanbul’ a aynı prensiple hizmet vermektedir.
Cihazla su kaçağı tespiti, oldukça basit, pratik ve temiz bir yöntemdir. Eğer sizde de su kaçağı problemi varsa, klasik yöntemlere başvurmadan önce mutlaka bu yolu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bu yöntemi iki aşamalı olarak gerçekleştiriyoruz. İlk aşama tesisat borularındaki kaçağın kaynağının tespitidir. Bu tespiti yapabilmek için özel olarak tasarlanmış bir alet kullanıyoruz. Bu aletin çalışma prensibi sese dayanmaktadır. Bir dinleme aparatı ve bir de kulaklıktan oluşur.

Dinleme aleti yardımı ile duvarlarda kaçağın olabileceği yerlerden ses alımı sağlanır. Su kaçağının çıkardığı ses oldukça düşük olduğu için, bu cihaz sesin şiddetini yükselterek kulaklık yardımı ile tamirat işlemini yapan uzmana iletir. Uzman duvar üzerinde dinleme aparatını sesin şiddetinin arttığı yere doğru yaklaştırarak su sızıntısının kaynağını tespit eder. Bu şekilde su tesisat borularınızda bulunan su kaçakları duvarlarınızı kırıp dökmeden tespit edilmiş olur. Ardından, sızıntının bulunduğu bölge artık tespit edildiğinden ötürü, sadece kaçağın olduğu duvar bölgesi kırılarak probleme müdahale edilmiş olur. Siz de böylece üzerinize binecek ekstra külfetten kurtulmuş olacaksınız.

Sultangazi’de Robotla Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Sultangazi’de su kaçağı mı yaşıyorsunuz?

Duvarlarınızda nem mi var, su faturanız mı yüksek?

Sorunun kaynağını bulamadınız mı?

SULTANGAZİ Tesisat robotla su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetiyle size yardımcı olmak için buradayız!

Robotla Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Robotla su kaçağı tespiti, kameralı boru görüntüleme sistemi kullanarak borulardaki kaçakların noktasal olarak tespit edilmesini sağlayan teknolojik bir yöntemdir.

Bu sayede kırma dökmeden, hızlı ve hassas bir şekilde kaçağın yeri belirlenir ve onarımı gerçekleştirilir.

Robotla Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı Neden Tercih Edilmeli?

 • Hassasiyet: Robotla su kaçağı tespiti, geleneksel yöntemlere göre çok daha hassastır ve en küçük kaçakları bile kolayca tespit edebilir.
 • Hız: Kaçak tespiti ve onarımı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede suyun tahribatına ve fatura tutarınızın artmasına engel olunur.
 • Temizlik: Robotla su kaçağı tespiti ve onarımı sırasında kırma dökme işlemi yapılmaz. Bu sayede eviniz temiz kalır.
 • Ekonomik: Robotla su kaçağı tespiti ve onarımı, geleneksel yöntemlere göre daha ekonomiktir.
 • Garanti:  Tüm hizmetlerinde olduğu gibi robotla su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti için de garanti sunmaktadır.

Su Kaçağı Sorununuzu Kolayca Çözün!

Sultangazi’de robotla su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda uzman bir ekibe sahiptir. 7/24 hizmet veren firmamız, su kaçağı sorununuzu hızlı ve kalıcı bir şekilde çözmek için en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Sultangazi Su Kaçağı Tespit Dinleme :

Su kaçaklarını bulmak için en çok kullandığımız cihaz, Dinleme Cihazıdır. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özelliği olarak, en hassas verileri veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Sıcak su ve soğuk su şebeke tesisatlarında su kaçağının yerini hızlıca tespit edebilen Dinleme Cihazı, kaçağın yerini noktasal veriler ile kullanıcıya sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Sultangazi Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti:

Genellikle sıcak su borularında meydana gelen sızıntının yerini tespit etmek için kullanılmaktadır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gidememektedir. Cihaz sayesinde önce sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha sonrasında Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gereklidir.

Sultangazi Pis Su Kamerası İle Su Kaçağı Tespiti:

Sızıntının meydana geldiği pis su giderlerinde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Pis Su Kamerası sayesinde, el yardımıyla servis hizmeti verdiğimiz yerlere göndermiş olduğumuz kamera ile tespitler yapılmaktadır. Yapılan tespitler sonucunda tesisat hataları ve boru kırıkları, cihazın ekranında görülmektedir. Böylelikle sorunlu yerlere müdahaleler mümkün hale gelir.

Sultangazi Nem Ölçer İle Su Kaçağı Tespiti:

Sıvı ile temas halinde bulunan ortamların 3 cm kadar derinliğine inebilen Nem Ölçer cihazı, nem seviyesini ölçmek için kullanılmaktadır. Cihazın eksik bir yönü olarak, sızıntının yeri tam olarak tespit edilememektedir. Tıpkı Termal Kamerada olduğu gibi Nem Ölçer cihazı da yardımcı bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Böylelikle iş yükü azaltılarak, sorun giderilebilmektedir.

 • Sultangazi robotla su kaçağı tespiti
 • Sultangazi su kaçağı robot
 • Sultangazi kameralı boru görüntüleme
 • Sultangazi su kaçağı onarımı
 • Sultangazi tesisatçı
 • Sultangazi acil su kaçağı hizmeti
 • Sultangazi garantili su kaçağı tespiti
 • Sultangazi ucuz su kaçağı tespiti

About the Author

You may also like these

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası